Zapytaj terapeutę o Olinek Suit. Do kupienia tylko w Olinku!

Olinek Suit to dynamiczna orteza tułowia i kończyn dolnych, wykonana ze specjalnie dobranych elastycznych materiałów umożliwiających zwiększenie stabilności oraz korekcję.

Nasi eksperci

smile_yellow

„Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku, jest rezultatem, dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania, reprezentuje mądry wybór z wielu alternatyw”
-William A. Foster

Aktualności

symbol
certyfikaty-olinek

Uprawnienia

Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” posiada licencję na stosowanie Metody TheraSuit wydaną przez Therasuit LLC dn. 17.11.2006r. Kombinezon TheraSuit został opatentowany w Stanach Zjednoczonych, nr patentu U.S. Patent Application 10/269,587.
pracownicy-olinek

Personel

Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” zatrudnia wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych fizjoterapeutów, absolwentów najlepszych uczelni w Polsce (AWF, AM). Nasi rehabilitanci nieustannie poszerzają swoje umiejętności na dodatkowych kursach zawodowych.
turnusy-olinek

Turnusy w olinku

Decyzję o kwalifikacji na poszczególne rodzaje terapii wydaje lekarz lub fizjoterapeuta. W przypadku terapii prof. Tomatisa i terapii Intergracji Sensorycznej kwalifikacji dokonuje się bezpośrednio, w wyniku diagnozy przeprowadzonej podczas wstępnej konsultacji.
opłaty-olinek

Płatność

Płatność za turnus rehabilitacyjny regulować można gotówką lub przelewem do ostatniego dnia turnusu.  Wpłata zaliczki, której wartość ustalana jest w zależności od ostatecznej ceny turnusu, powinna odbyć się najpóźniej 1 miesiąc przed rozpoczęciem turnusu.

O nas

symbol

O Olinku

Jest profesjonalnym, wysoce wyspecjalizowanym ośrodkiem, który zajmuje się kompleksową, intensywną rehabilitacją dzieci, młodzieży i dorosłych. W „Olinku” prowadzona jest: rehabilitacja dzieci oraz rehabilitacja ruchowa pacjentów niepełnosprawnych

Cel

Nadrzędnym celem ośrodka jest polepszenie jakości życia jak największej ilości pacjentów zarówno w kwestii sprawności ruchowej, co zwiększa niezależność życiową, jak i zadbanie o ich rozwój psychiczny, równowagę wewnętrzną

Historia

Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” jest ośrodkiem stworzonym w 2006 roku przez rodziców dla rodziców, ośrodkiem przyjaznym dla dzieci i otwartym na potrzeby pacjentów. W „Olinku” na pierwszym miejscu zawsze jest pacjent

Szukaj nas

smile_yellow
googleplus olinek
facebook olinek
youtube-variation

Kontakt

symbol
Skorzystaj z formularza kontaktowego aby wysłać do nas wiadomość. W trosce o dobro Twojego dziecka postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej
mapa_olinek
olinek adres

Adres

Bobrowiecka 9

00-728 Warszawa

Telefon

22 559 21 37;

22 841 37 33;

22 841 34 66

605 98 68 98

fax: 22 559 21 53